Urodziny z magikiem

Pokaz iluzji na urodzinach dziecka jest świetnym pomysłem na sprawienie uczestnikom zabawy atrakcji której nie zapomną przez długi czas po imprezie urodzinowej! W trakcie każdego pokazu Maciej prezentuje dzieciom sztuczki które nie tylko zadziwiają ale i rozśmieszają dzieci (często również dorosłych!) do łez. Pokazy Maćka to mieszanka złożona z iluzji, gagów i żartów dopasowanych do wieku dzieci obecnych na imprezie. Priorytetem jest sprawienie, żeby dzieci nie przestały śmiać się przez cały czas trwania występu. Dzieci są bardzo zaangażowane w pokaz- przy części trików same trzymają magiczne przedmioty a nawet wypowiadają zaklęcia! Dzięki temu już nieraz zdarzało się, że Maciej usłyszał od swojego widza "jak dorosnę zostanę magikiem, jak Pan!" :-)

*Uwaga: Drogi rodzicu, minimalny wiek dzieci dla jakich przygotowujemy pokazy to 3 lata. Chcemy, aby dzieci wyniosły jak najwięcej z pokazu, a dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że dzieci poniżej tej granicy wiekowej mogą nie zrozumieć pokazu iluzjonisty. 
 

Koszty dojazdu:

Na terenie Warszawy nie doliczamy kosztów dojazdu. Jeżeli chodzi o obszar poza Warszawą do ceny występu należy doliczyć 0,50zł za każdy dodatkowy kilometr.