DLA DOROSŁYCH Co mogę dla Ciebie zrobić?

Niezapomniana atrakcja na Twojej imprezie!

Maciej Piskorz, występujący pod pseudonimem "Magic Magnus" od 5 lat profesjonalnie zabawia, zadziwia i rozśmiesza do łez swoich widzów. Styl jego występów oraz unikatowy humor nie daje o sobie zapomnieć na długo po pokazie. Dzięki doświadczeniu zebranemu przy ponad 200 pokazach dla rozmaitej publiczności, Maciej doskonale odnajduje się na każdej imprezie i dopasowuje gagi i triki do wydarzenia. Niekontrolowane salwy śmiechu, wzdechy zdumienia i pytania "ale jak to jest możliwe?" gwarantowane!

Przez lata doświadczenia dopasowaliśmy występy do różnych potrzeb. Oto kilka z nich:

Impreza firmowa, świętowanie sukcesu, podsumowanie roku- na tego rodzaju imprezach wynajęcie iluzjonisty spowoduje, że goście wydarzenia będą wspominali je jeszcze lepiej. Wniesienie nowości w postaci iluzjonisty to oderwanie się od dnia codziennego i poddanie się wodzom fantazji- za pośrednictwem zabawnych gagów, żartów i ciekawych sztuczek Maciej sprawi, że osoby obecne na takiej imprezie przeniosą się do innego świata- świata magii. Pokaz iluzji to także gwarancja wzmocnienia zintegrowania grupy- iluzjonista przedstawia triki dziejące się w rękach widzów, pozwala im na chwilę zaznać odrobiny iluzji tworzonej przez... samych siebie! Pokazy na imprezach firmowych są dostosowane do indywidualnych preferencji, także nie jest problemem dodanie do niego promocji produktu bądź usługi firmy. Zapraszamy do kontaktu i wspólnego stworzenia czegoś, co nie wypadnie z głowy!

Wiele restauracji czy klubów szuka sposobów na wyróżnienie się spośród konkurencji. Jedną z takich metod jest na pewno wynajęcie iluzjonisty, który rozbawi i zadziwi gości swoimi umiejętnościami. Iluzja stolikowa, która umożliwia pokazanie zadziwiających efektów dostępnych na wyciągnięcie ręki, występ na evencie, iluzja dla gości przebywających w restauracji- takie formy zawsze sprawiają, że klienci chętnie wracają w miejsce w którym doświadczyli takich emocji. Silniejsze związanie klienta z restauracją, czy klubem to zarówno zysk dla właściciela jak i duma z zadowolonego klienta dla samego iluzjonisty.

Ślub to bardzo ważna uroczystość w życiu człowieka. Ten dzień zapisze się na długo w pamięci zarówno pary młodej, rodziców jak także gości zaproszonych na uroczystość. Jako, że warto zachować najlepsze wspomnienia  na jak najdłużej, przygotowałem program pokazu iluzji specjalnie pod tą właśnie uroczystość. Weselny pokaz to przede wszystkim zabawa Państwa młodych jak i gości imprezy, coś zupełnie innego niż zespół weselny, i atrakcja dostarczająca niezapomnianych emocji na wydarzeniu. Dzięki specjalnemu scenariuszowi, który dopasowujemy indywidualnie do wymagań organizatorów wszystko będzie wyglądało dokładnie tak jak wyobrażają sobie to państwo młodzi!