DLA DOROSŁYCH Co mogę dla Ciebie zrobić?

 

Maciej Piskorz jest uznawany za najbardziej charyzmatycznego iluzjonistę w Polsce. Od ponad 7 lat profesjonalnie zabawia, zadziwia i rozśmiesza do łez. Styl jego występów oraz unikatowy humor nie daje o sobie zapomnieć na długo po pokazie.
Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas ponad 2000 pokazów dla rozmaitej publiczności, Maciej doskonale odnajduje się na każdej imprezie i dopasowuje gagi i triki do wydarzenia. Niekontrolowane salwy śmiechu, wzdechy zdumienia i pytania "ale jak to jest możliwe?" gwarantowane!Jeżeli poszukujesz atrakcji na najwyższym poziomie na swoją imprezę- jesteś w odpowiednim miejscu! Sprawdź kilka moich propozycji poniżej: 


Impreza firmowa


Chcesz, aby Twoja impreza zapadła gościom w pamięci? Podsumowanie roku ma zostać zapamiętane przez pracowników jako impreza roku? A może po prostu, chcesz sprawić niesamowitą niespodziankę swojemu zespołowi? Nie mogłeś lepiej trafić!

Wniesienie nowości w postaci iluzjonisty to oderwanie się od dnia codziennego i poddanie się wodzom fantazji- za pośrednictwem zabawnych gagów, żartów i ciekawych sztuczek Maciej sprawi, że osoby obecne na takiej imprezie przeniosą się do innego świata- świata magii.

Pokazy na imprezach firmowych są dostosowane do indywidualnych preferencji, także nie jest problemem dodanie do niego promocji produktu bądź usługi firmy. 


Wesele


Ten dzień zapisze się w Waszej pamięci do końca życia. Ze względu na wagę takich wydarzeń- stworzyliśmy show skrojone pod weselne imprezy! Angażujące, zaskakujące i z dużą dawką humoru, żeby ten wyjątkowy dzień był naprawdę magiczny. 
Weselne show to mieszanka emocji, inteligentnego humoru i rozrywki jakiej poszukiwaliście na Wasz szczególny dzień!

Dzięki specjalnemu scenariuszowi, który dopasowujemy indywidualnie do wymagań organizatorów wszystko będzie wyglądało dokładnie tak jak w Waszej wyobraźni! Wystarczy skontaktować się z managerem Macieja, opowiedzieć swoją wizję- i wszystko o czym marzycie może stać się możliwe.


Targi i akcje promocyjne


Podczas targów, każdy wystawca chce pozostać w głowach odwiedzających najmocniej i najdłużej. Jak tego dokonać? Wystarczy zasiać w nich ziarno zadziwienia i zaciekawienia- najlepiej z pomocą Macieja i jego umiejętności.

Ze względu na duże doświadczenie w obszarze organizacji i promocji na targach i akcjach promocyjnych możliwości są bardzo duże- od specjalnie wymyślonego triku dla prezentowanego produktu, przez znikające wizytówki- specjalnie dla Was Maciej stanie na głowie, żeby Wasi potencjalni klienci wybrali właśnie Was! 

Przy prezentacjach produktów oraz na targach współpracowaliśmy już z takimi markami jak Samsung, Volkswagen czy BEKO. Dołącz do tego zacnego grona już na najbliższej promocji swojego produktu!