DLA DZIECI Co mogę dla Ciebie zrobić?

Pokaz iluzji na urodzinach dziecka jest świetnym pomysłem na sprawienie uczestnikom zabawy atrakcji której nie zapomną przez długi czas po imprezie urodzinowej! W trakcie każdego pokazu Maciej prezentuje dzieciom sztuczki które nie tylko zadziwiają ale i rozśmieszają dzieci (często również dorosłych!) do łez. Pokazy Maćka to mieszanka złożona z iluzji, gagów i żartów dopasowanych do wieku dzieci obecnych na imprezie. Priorytetem jest sprawienie, żeby dzieci nie przestały śmiać się przez cały czas trwania występu. Dzieci są bardzo zaangażowane w pokaz- przy części trików same trzymają magiczne przedmioty a nawet wypowiadają zaklęcia! Dzięki temu już nieraz zdarzało się, że Maciej usłyszał od swojego widza

"jak dorosnę zostanę magikiem, jak Pan!" :-)

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do mnie o tutaj *klik*


*Uwaga: Drogi rodzicu, minimalny wiek dzieci dla jakich przygotowujemy pokazy to 3 lata. Chcemy, aby dzieci wyniosły jak najwięcej z pokazu, a dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że dzieci poniżej tej granicy wiekowej mogą nie zrozumieć do końca pokazu iluzjonisty. 

 

Dzień dziecka, zakończenie czy rozpoczęcie roku a nawet festiwale szkolne! Na tych rodzajach imprez Maciek co roku spędza najwięcej czasu. Dzieci w przeróżnym wieku (niekiedy nawet licealnym!) uwielbiają oddawać się zabawie z iluzją prezentowaną na pokazach. Podczas występu widzowie są mocno angażowani w pokaz, często w roli asystentów przy przeróżnych trikach, więc nikt nie wyjdzie z pokazu bez pozytywnego wspomnienia. Każde dziecko powinno chociaż raz w życiu zobaczyć na żywo prawdziwego magika... i poczuć się jak magik!

Zapraszamy do czarowania! Pakiet wybuchów śmiechu w zestawie z magikiem!

Koszty dojazdu:

Na terenie Warszawy nie doliczamy kosztów dojazdu. Jeżeli chodzi o obszar poza Warszawą do ceny występu należy doliczyć 0,50zł za każdy dodatkowy kilometr.
 

Uroczystość Komunii to niewątpliwie okazja do świętowania!
A po komunii? Warto zadbać o to, aby zapewnić im świetną rozrywkę na przyjęciu komunijnym!
Występ Macieja w trakcie komunii to gwarancja świetnej zabawy wszystkich mniejszych uczestników
(większych też- pokazy bardzo często oglądają także dorośli :-) ).
Maciek swoim autorskim programem zadziwi i rozśmieszy do łez wszystkich uczestników imprezy.
Zaproszenie Maćka na imprezę komunijną sprawi, że będzie to święto o którym jeszcze długo będzie się pamiętać!

 

Koszty dojazdu: Na terenie Warszawy nie doliczamy kosztów dojazdu. Jeżeli chodzi o obszar poza Warszawą do ceny występu należy doliczyć 0,50zł za każdy dodatkowy kilometr.

Dzień dziecka w firmie? Mikołajki? A może impreza urodzinowa? Na wszystkie te okazje sprawdzi się program Macieja dostosowany do potrzeb imprez okolicznościowych- dzięki wielu zrealizowanym pokazom, show można dopasować praktycznie do każdej imprezy!
Dzieci podczas występu są mocno angażowane przez Maćka do brania udziału w czarowaniu, często one same wykonują magiczne gesty i wypowiadają zaklęcia. Dzięki licznym gagom sytuacyjnym i śmiesznym sztuczkom widownia nie przestanie pękać ze śmiechu! Jest to priorytet jeśli chodzi o występy Maćka dla dzieci :-)
Okoliczność może być dowolna- imieniny, event firmowy, otwarcie nowej siedziby, dzień dziecka... Każda okoliczność jest dobra na obejrzenie odrobiny magii!

 


Koszty dojazdu:

Na terenie Warszawy nie doliczamy kosztów dojazdu. Jeżeli chodzi o obszar poza Warszawą do ceny występu należy doliczyć 0,50zł za każdy dodatkowy kilometr.