DLA DZIECI Co mogę dla Ciebie zrobić?


Urodziny


Pokaz iluzji na urodzinach dziecka jest świetnym pomysłem na sprawienie uczestnikom zabawy atrakcji której nie zapomną przez długi czas po imprezie urodzinowej!

W trakcie każdego pokazu Maciej prezentuje dzieciom sztuczki które nie tylko zadziwiają ale i rozśmieszają dzieci (często również dorosłych!) do łez. Pokazy Maćka to mieszanka złożona z iluzji, gagów i żartów dopasowanych do wieku dzieci obecnych na imprezie. Priorytetem jest sprawienie, żeby dzieci nie przestały śmiać się przez cały czas trwania występu. Dzieci są bardzo zaangażowane w pokaz- przy części trików same trzymają magiczne przedmioty a nawet wypowiadają zaklęcia! Dzięki temu już nieraz zdarzało się, że Maciej usłyszał od swojego widza:

"jak dorosnę zostanę magikiem, jak Pan!" 

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do mnie o tutaj *klik*


Festyny i pikniki


Imprezy na świeżym powietrzu to czas przeznaczony dla odpoczynku i relaksu. Wszelkie plenerowe realizacje są dla Macieja szczególnie ważne- zawsze stara się zrobić wszystko, żeby na scenie na którą zostanie zaproszony działy się rzeczy niesamowite.

Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi na imprezy plenerowe jest to możliwe. Odwiedzający piknik bądź festyn zostaną zadziwieni i rozbawieni- co doda dodatkowego smaku imprezie!


Komunia


Komunia to ważny dzień w życiu każdego młodego człowieka. A co po Pierwszej Komunii? Warto zadbać o to, aby zapewnić im świetną rozrywkę na przyjęciu komunijnym!
Występ Macieja w trakcie komunii to gwarancja świetnej zabawy wszystkich mniejszych i większych uczestników imprezy.
Maciek swoim autorskim programem zadziwi i rozśmieszy do łez wszystkich gości. 

Zaproszenie Maćka na imprezę komunijną sprawi, że będzie to święto o którym jeszcze długo będziecie pamiętać! A wspomnienia okraszone zdjęciami i filmami z pokazu magicznego są jeszcze mocniejsze!

 

Imprezy okolicznościowe

Dzień dziecka w firmie? Mikołajki? A może impreza urodzinowa? Na wszystkie te okazje sprawdzi się program Macieja dostosowany do potrzeb imprez okolicznościowych- dzięki doświadczeniu zebranemu podczas ponad 500 pokazów, show wtopi się w klimat imprezy i zwiększy jej atrakcyjność!

Dzieci podczas występu są mocno angażowane przez Maćka do brania udziału w czarowaniu, często one same wykonują magiczne gesty i wypowiadają zaklęcia. Dzięki licznym gagom sytuacyjnym i sztuczkom widownia nie przestanie pękać ze śmiechu! Jest to priorytet jeśli chodzi o występy Maćka dla dzieci.


Pokaz w szkole lub przedszkolu


Dzień dziecka, zakończenie czy rozpoczęcie roku- Na tych rodzajach imprez Maciek co roku pojawia się najczęściej.

Dzieci w przeróżnym wieku (niekiedy nawet licealnym!) uwielbiają oddawać się zabawie z iluzją prezentowaną na pokazach. Podczas występu widzowie są mocno angażowani w pokaz, często w roli asystentów przy przeróżnych trikach, więc nikt nie wyjdzie z pokazu bez pozytywnego wspomnienia. Każde dziecko powinno chociaż raz w życiu zobaczyć na żywo prawdziwego magika... i poczuć się jak magik!

Zapraszamy do czarowania! Pakiet wybuchów śmiechu w zestawie z magikiem!